Підбираємо перила для сходів

Сходи без поручнів… Уявити таке неможливо, чи не так? Поруччя – це дуже важлива і обов’язкова частина сходів, хоч будь-якої, хоч вуличної, хоч знайдися, всередині будинку. Щоправда, перила використовувалася не тільки для сходів, але і як огородження балконів і просто для краси. У нашій сьогоднішній статті ми бачимо, з будь-яких матеріалів робиться перила.

Якщо розглядати сходові перила, то найпопулярніший варіант – це нержавіюча сталь. Саме з неї роблять огорожі у громадських та адміністративних будівлях. Друге за популярністю, безумовно, дерево. Воно відрізняється від сталі сферою застосування – такі поручні хороші для заміського будинку, котеджу чи дачі.

Найміцніші та довговічні, звичайно ж, все-таки поручні з нержавіючої сталі. За ними дуже просто доглядати, і до того ж вони мають досить привабливе оформлення. Крім того, вони дозволяють втілити у життя будь-які дизайнерські рішення за рахунок різноманітних форм та варіантів.

Сталь – матеріал, який легко і легко можна перетворити на те, що хочеться вам, причому в короткі терміни. Конструкції з нержавіючої сталі здивують вас своєю унікальністю та індивідуальністю. Ось основні плюси сталевих поручнів.

Що ж до перил з дерева, то вони наділені і перевагами, і недоліками. Плюси дерев’яних поручнів – це їх екологічність і можливість пофарбувати споруду в будь-який зручний колір, підібраний під загальний стиль інтер’єру. Мінуси – це насамперед неможливість надати будь-якої бажаної форми, на відміну від нержавіючої сталі. Наступний недолік полягає в тому, що лакофарбове покриття швидко втрачає свій зовнішній вигляд. Кожні два роки ви повинні оновлювати шар лаку на перилах, що знаходяться у приміщенні, і щороку – для вуличних перил.

Які ж перила вибрати?

Все залежить від того, що ви хочете отримати в результаті. Якщо ви мрієте заощадити, то вам підійдуть дерев’яні перила. Ці конструкції коштують набагато дешевше, ніж сталеві. Як ми вже говорили вище, перила з дерева будуть ідеальним рішенням для котеджу або дачного будиночка, оскільки створять неповторну атмосферу домашнього затишку. Але вони зовсім не підійдуть для офісу. Для громадських та адміністративних будівель згодяться виключно сталеві поручні. Вони ж будуть добрим вибором і для вулиці.

Перш ніж робити остаточний вибір, радимо вам ознайомитися з різноманітними фотографіями та готовими рішеннями. І вже потім, спираючись на побачене, замовити потрібні поручні.