Скло завжди асоціюється з тендітним, витонченим та досить тонким матеріалом. На споживчу думку про такі властивості навіть не сильно вплинула розробка спеціального, протиударного скла, яке може витримувати постріл.

Підлога зі скла стала унікальною та оригінальною за своєю природою конструкцією. Ми як покриття для підлоги звикли бачити масиви дерева, паркет, плитку, ламінат або лінолеум. Тому бачити під ногами поверхню зі скла завжди дивно і не звично. З кожним роком все більше дизайнерів працюють зі склом та використовують його для укладання підлогових покриттів. Якщо замовник віддає перевагу досить оригінальним і сміливим рішенням при створенні інтер’єрів, не проти поекспериментувати, то підлога зі скла стане правильним вибором.

Скляне покриття стане вдалим та вишуканим доповненням при оформленні різних приміщень. У нас можна замовити і придбатискляні підлоги,які чудово виглядатимуть у торгових центрах, нічних клубах, готелях, заміських будинках, приватних квартирах, обладнаних двома рівнями.

Особливості монтажу підлог зі скла

Всі конструкції зі скла мають гарантовану надійність і міцність тому здатні привнести в дизайн приміщень нотки особливої легкості і деякої невагомості. При виготовленні підлог використовується лише довговічний та безпечний вид скла. Запорукою безпеки виробів зі скла стане використання триплексу достатньої товщини, що дозволить витримувати навантаження до 300 кг на квадратний метр площі. Серед головних переваг можна виділити:

 • особливу витонченість та повну естетику. Ніякий будівельний, оздоблювальний матеріал не здатний зробити інтер’єр настільки повітряним та світлим. Навіть маленька вставка зі скла посередині, зробить підлогу цікавою та несхожою на іншу. Фрагмент виконується як повністю прозорим, так і наповненим піском, мушлями, камінчиками, іншими декоративними наповнювачами;
 • збільшення простору, яке надає відчуття збільшеної площі у приміщенні, візуально роблячи його більшим. Такі дизайнерські рішення особливо доречні на танцмайданчиках у клубах, казино, ресторанах, розважальних центрах, де підлога зі скла, обладнана підсвічуванням, зробить основний акцент і стане окрасою інтер’єру;
 • міцність, надійність та довговічність. При виготовленні підлог застосовується будматеріал, виготовлений із загартованого скла, яке з’єднане плівкою з полімеру. Триплекс укладається на основи з бетону, сталі, дерева і дозволяє на ньому стрибати бігати, танцювати, переносити високі та інтенсивні навантаження;
 • красивий, ефектний декор. Така підлога дозволяє використовувати при укладанні найсміливіші та несподівані декоративні елементи, наприклад підсвічування, напилення, малюнки, гравіювання, наповнення квітами або водою з рибками.

Декор підлоги повинен підлаштовуватися під функціонал приміщень. Так, в офісі на склі доречно намалювати логотип фірми, компанії, а в салоні краси оригінально виглядатимуть прозора підлога, наповнена камінням, черепашками, кольоровим піском.

Варіанти для встановлення скляної підлоги

Мало що за своїм виглядом, оригінальністю та красою може зрівнятися зі скляними підлогами. Існує кілька видів його укладання, серед яких можна виділити:

 • доріжку, при такому варіанті скляні фрагменти в підлогах встановлюються у вигляді «доріжки» зі вставок, особливо ефектно і красиво виглядає такий варіант з додаванням світлодіодного освітлення;
 • нішу, що встановлюється посеред кімнати, а по периметру скло береться в рамку зі сталі, а простір заповнюється кольоровим піском або іншими елементами декору, які, при необхідності, можна замінити;
 • цільна підлога, зроблена зі скла, встановлена на твердій підставі та на певній висоті;
 • скляне перекриття, коли полотно зі скла укладається на раму з нержавіючої сталі, при цьому підлога стає стелею нижніх поверхів, що наповнює обидва приміщення денним світлом, робить їх ошатними і світлими. .

Основні властивості та технічні характеристики скляних конструкцій впливають на безпеку підлоги. Вибираючи покриття, необхідно врахувати деякі деталі:

 • ударостійкість, що визначає межу сили та точності удару, використання триплексу повністю запобігає можливості поширення осколків після пошкодження;
 • стійкість до можливих деформацій, що дуже важливо, якщо клієнт планує інтенсивно використовувати покриття або захоче перемістити піаніно, м’які меблі або гарнітур;
 • стабільність до температурних коливань, що дозволяє витримувати високі та низькі температури, їх перепад. Для цього рекомендуємо на початку процесу монтажу перевірити покриття, особливо якщо приміщення схильне до процесів швидкого нагрівання та охолодження.

У нас можна купити скляну підлогу за доступними цінами. Фахівці нашої компанії допоможуть розробити та сконструювати підлогове покриття будь-якої складності в найкоротші терміни та за бажанням замовника.

  Залишились питання?

  Залишіть заявку і ми з вами зв'яжемося найближчим часом