У наші дні скляні куполи часто можна зустріти на міських вулицях, бульварах та парках. Вони оригінально виглядають та притягують до себе погляди оточуючих, стають гідною окрасою інтер’єрів. Ажурність, краса форм, оригінальність, футуристичність створених конструкцій не може не захоплювати. Зростаюча рік у рік популярність і затребуваність купола зі скла можна пояснити. Замовників приваблює низка переваг цього різновиду дахів зі скла, а також їх витонченість та художня цінність.

Переваги скляних куполів

З часом експлуатації можна відзначити, що конструкція довго зберігає свої експлуатаційні характеристики. Куполи зі скла добре протистоять високим температурам, впливу ультрафіолету, інших, не менш агресивних, хімічних елементів. Також виріб має високий рівень захисту від можливої корозії. Сама процедура встановлення скляного бані займає кілька днів, враховуючи легкість та компактність сучасних матеріалів. Вони досить просто і швидко встановлюються на будь-якій поверхні, що робить куполи популярними як у приватному будівництві, так і в більш складних видах будівельних робіт.

По своєму виду покрівлі зі скла бувають: купольні, арочні, багатокутні, у вигляді пірамід, окремі скати, виконані під нахилом. Враховуючи тип та розмір будівлі, фахівець зможе підібрати для монтажу найоптимальніший варіант купола так, щоб дах виглядав максимально привабливо та органічно. Серед переваг можна назвати:

  • відмінну світлопрозорість усієї конструкції. Через купол зі скла в приміщення надходять промені сонця у великій кількості, що дозволяє значно економити витрати на електрику та інші витратні матеріали. Денне світло позитивно та благотворно впливає на емоції, фізичний стан людей, присутніх у будівлі. У процесі вимірів та проектування скляних куполів можна передбачити їх положення так, щоб у закритому приміщенні сонячне світло потрапляло та розподілялося рівномірно. Також, використовуючи енергозберігаюче скління дахів, можна підтримувати комфортну температуру внаслідок природного нагрівання, що дозволить обійтися без обладнання кондиціонерів та роботи приладів опалення.
  • Герметичність купола. Технологія такого скління обов’язково вимагає використання на стиках спеціального герметика, що наноситься тонкими швами на краях скла. Герметик не може стати на заваді людям і, піднявши голову верх, Ви зможете із задоволенням спостерігати за зірками на нічному небі. При цьому речовина стане чудовою перешкодою для вологи у вигляді дощу та снігу.
  • Достатню міцність, довговічність та максимальну безпеку використаних матеріалів та встановленої конструкції. Купол повинен витримувати пориви вітру та опади у вигляді рясного снігу. Щоб суттєво покращити технічні характеристики, зробити купол максимально безпечним, необхідно вибрати якісні матеріали для монтажу та скління. Так, для конструкції куполів часто використовується скло, що має жаростійкі, протиударні властивості. Щоб убезпечити людей, які знаходяться під куполом, рекомендується застосовувати скло у вигляді загартованого триплексу, що ламінує. Таке скло при пошкодженні не може розсипатися на уламки і поранити людей.
  • Варіативність розмірів та форм куполів. В основі конструкцій лежить якісний, сталевий профіль, що дозволяє виготовити будь-які, навіть найскладніші варіанти в незвичайних та філігранних формах, рівні або вигнуті із сталевих фрагментів. Профіль зі сталі має показники високої несучої здатності, що дозволяє дизайнерам та архітекторам проектувати будівлі з великими скляними куполами.

На нашому сайті Ви зможете замовити скляний купол, які підійде для накриття будівель будь-яких розмірів та площ, а також різного функціонального призначення. Конструкції придадуть будові стильний та сучасний зовнішній вигляд, а також забезпечать впізнаваність та привабливість.

Щоб отримати детальну та точну інформацію про скляні куполи, необхідно звернутися до нас на сайт. Фахівці, які працюють у нашій компанії, мають високий рівень професіоналізму та кваліфікації, що дозволяє їм підготувати проект та здійснити підбір конструкції. Ми впевнені, що у стислі терміни та за невеликі гроші клієнт отримає виконання замовлення з якісних матеріалів, виготовлення та монтаж куполів зі скла.

    Залишились питання?

    Залишіть заявку і ми з вами зв'яжемося найближчим часом