хореографічний станок
станок для танців
балетний станок

Балетні верстати необхідні для виконання різних хореографічних вправ, танцювальних па, в ході яких складно зберігати рівновагу, тому рукам потрібна опора. Цей різновид спортивних снарядів популярний у школах танців, хореографічних класах, студіях, гімнастичних та спортивних залах. Хореографічний верстат можна встановити навіть у приватному будинку або просторій квартирі. Якщо хтось із членів сім’ї професійно займається або серйозно захоплюється танцями, це обладнання краще завжди мати під рукою для регулярних тренувань.

Особливості конструкції хореографічних верстатів

Хореографічні верстати складаються зі стійок або кронштейнів та поручнів. Вони поділяються на:

 • стаціонарні, з анкерними кріпленнями, та переносні;
 • настінні, що кріпляться за допомогою кронштейнів, та підлогові, зі стійками;
 • однорівневі та дворівневі;
 • однорядні та дворядні.

Однорівневі балетні верстати зручні для занять однієї людини або групи, що складається з учасників приблизно однакового зростання однієї вікової категорії. Поручень можна переміщати, закріплюючи на потрібній висоті. Дворівневі оснащуються парою поручнів, які зазвичай фіксуються на стандартній висоті, 75 та 110 см від підлоги. Такі верстати дозволяють одночасно займатися людям із суттєвою різницею у зростанні. Дворядні моделі призначені для невеликих залів, де одночасно тренується значна кількість людей. Вони нагадують спортивні бруси, поручні розташовані паралельно один одному, на одному рівні, і підходити до балетного верстата можна з обох боків.

Стійки та кронштейни балетних верстатів виготовляються виключно з металу, а поручні можуть бути металевими, дерев’яними та фібергласовими. Тверді породи деревини (бук, дуб) витримують значніше навантаження, але хореографічні верстати з такими поручнями відрізняються високою ціною, сосна – більш бюджетне рішення, але опір навантаженням нижче. Фіберглас досить міцний, але не вбирає вологу і при зволоженні стає слизьким, як метал. Металеві балетні верстати відрізняються максимальною міцністю та призначені для професіоналів, які піддають їх інтенсивним навантаженням. Хоча за комфортністю використання металеві поручні дещо поступаються дерев’яним.

Металеві балетні верстати від ТОВ «Моркун»

Компанія «Моркун» виготовляє різноманітні металоконструкції з 2004 року та пропонує широкий вибір моделей металевих балетних верстатів, а також їх виготовлення на замовлення. Ми гарантуємо:

 • відповідність хореографічних верстатів стандартам;
 • точні розрахунки, що забезпечують запас міцності;
 • використання високоякісних металів з відмінними міцнісними та антикорозійними характеристиками;
 • полірування до ідеальної гладкості;
 • надійність та безпека снарядів.

У разі виготовлення хореографічного верстата під індивідуальне замовлення враховуємо все побажання замовника, ретельно прораховуємо проєкт.

  Залишились питання?

  Залишіть заявку і ми з вами зв'яжемося найближчим часом

  Позвонить

  Зателефонувати

  (063) 247 98 12
  (098) 104 79 93

  Обратная связь

  Зворотній зв'язок