Найбільш ефективна технологія зварювання алюмінію, що забезпечує високу якість з’єднання – зварювання аргоном. Складність зварювання цього металу пов’язана з високою теплопровідністю, через яку зростають енерговитрати, необхідністю видалення з поверхні оксидної плівки, швидким твердінням, внаслідок чого в кінці зварного шва формується кратер. Фахівці компанії «Моркун» досконало володіють технологією аргонодугового зварювання алюмінію і знають, як подолати ці складності.

Технологія аргонодугового зварювання

Застосування інертного газу (найчастіше аргону, який є найбільш доступним за ціною) для зварювання алюмінію< обумовлено тим, що він захищає метал від контакту з киснем повітря. Внаслідок цього контакту знову утворюється оксидна плівка, що перешкоджає зварюванню. Існують дві технології зварювання аргоном:

 • TIG – здійснюється змінним струмом із застосуванням неплавного електрода з вольфраму, присадного дроту та захисного газу (аргону);
 • MIG – зварювання в струмені аргону, присадний дріт відіграє роль електрода, постійний струм.

Перший метод в основному застосовується в побуті, оскільки не вимагає тонких налаштувань. У промислових масштабах виправдано застосування технології MIG, оскільки вона продуктивніша і дозволяє зварювати деталі значної товщини. Але аргонодугове зварювання алюмінію постійним струмом складніше і вимагає вищої кваліфікації зварювальника.

Переваги зварювання алюмінію у фірмі «Моркун»

Наша компанія має значний досвід зварювальних робіт, у тому числі зварювання алюмінію у захисному середовищі. Ми не тільки маємо в своєму розпорядженні сучасне високопродуктивне обладнання для аргонодугового зварювання алюмінію, але й вміємо ним користуватися:

 • здійснюються точні налаштування параметрів струму та подачі газу;
 • аргонодугове зварювання починається в момент, коли алюміній розігрітий до потрібної температури, виключений перегрів;
 • витримується потрібний кут нахилу пальника та подачі присадного прутка;
 • здійснюється ретельний контроль зварювання на всьому протязі виконання робіт;
 • наприкінці проводиться грамотне заварювання кратера без осадження шлаків у шві.

Висока кваліфікація зварювальників дозволяє мінімізувати виникнення дефектів (непроварів, напливів, підрізів) та отримати зварний шов високої якості. Ми зварюємо алюмінієві заготовки будь-якої форми, розміру, працюємо з металом різної товщини.

  Залишились питання?

  Залишіть заявку і ми з вами зв'яжемося найближчим часом