Експозитори для плитки затребувані магазинами покриття для підлоги, багатопрофільними торговими центрами, будівельними гіпермаркетами, шоу-румами. Це різновид торгово-складського обладнання, призначений для демонстрації покупцям зразків керамічної плитки, а також її зберігання.

Різновиди стендів для плитки

Стенди для плитки є закріпленою на міцному каркасі системою планшетів розміром одиночної плитки або колекції. Вони дозволяють раціонально використовувати торгову площу і забезпечують можливість перегляду великої кількості зразків. Залежно від широти асортименту, площі магазину можуть використовуватися різні моделі експозиторів для плитки:

  • розсувні горизонтальні, призначені для демонстрації плитки для підлоги, яка відрізняється значною масою;
  • розсувні вертикальні, для легшої плитки;
  • інтегровані в палетний стелаж, виконують подвійну функцію, дозволяють розглянути зразок плитки на планшеті та приховують від очей покупця вміст піддонів – коробки, стоси плитки;
  • похилі, широко застосовуються в магазинах значної площі;
  • типу книжка, з двосторонніми планшетами, найбільш поширений і універсальний експозитор для плитки.

Замовити експозитори для плитки

Виробник металоконструкцій ТОВ «Моркун» виготовляє стенди для плитки різної конструкції, розміру, розраховані на різну кількість планшетів. Всі конструкції відрізняються високою надійністю, стійкі, розраховані на значні навантаження, створюються із запасом міцності. Вони зручні в експлуатації, акуратно виглядають, стійкі до корозії, ряд моделей можна використовувати для демонстрації товару на майданчиках просто неба.

    Залишились питання?

    Залишіть заявку і ми з вами зв'яжемося найближчим часом