флагшток на могилу
флагшток для прапора
флагшток

Сьогодні прапори можна побачити всюди: на площах, у парках, біля стадіонів, будівель держустанов, банків, торгових центрів, великих промислових підприємств. Як для державних прапорів, так і для корпоративної символіки, яка зазвичай слугує рекламним цілям, необхідні флагштоки. Їх виготовляють зі скловолокна, алюмінію, але найкраще зарекомендували себе флагштоки з нержавіючої сталі. Ця продукція представлена в асортименті ТОВ «Моркун».

Різновиди та комплектація флагштоків

Перш ніж замовити флагшток, потрібно визначитися з його моделлю. Основні різновиди вуличних флагштоків:

 • стандартний;
 • банер;
 • супербанер.

Стандартний флагшток складається з щогли з основою і цибулинного навершя з отвором, через яке пропускається трос. Трос (мотузка-фал) кріпиться за допомогою кнехта, розташовується зовні флагштока і дозволяє підіймати та опускати прапор.

У моделях супербаннер шнур проходить усередині флагштока, захищений від пошкоджень та несприятливих зовнішніх впливів антивандальним внутрішнім кріпленням. Наводиться рух за допомогою лебідки, фіксується в потрібному положенні затискачем. Флагшток типу банер оснащений горизонтальною поперечиною, яка кріпиться до цоколя, що обертається, навершя і може здійснювати повний оборот. Поперечина утримує прапор у розгорнутому стані.

Установка флагштока може здійснюватися на бетонну тумбу, забетоновану металеву основу, вкручену в ґрунт гвинтову палю, а також на переносну основу.

Переваги флагштока з нержавіючої сталі

Нержавіючий флагшток відрізняється чудовими експлуатаційними характеристиками та привабливим зовнішнім виглядом:

 • нержавіюча сталь – матеріал високої міцності, що чудово чинить опір вітровим навантаженням;
 • стійкість до корозії дозволяє використовувати такий флагшток всесезонно, за найнесприятливіших погодних умов, встановлювати в місцях підвищеної вологості, у води;
 • нержавіюча сталь не потребує декоративних покриттях, поверхня полірується до дзеркального блиску або їй надається матова фактура;
 • завдяки зносостійкості, відсутності покриття, яке могло б обсипатися, розтріскатися, знебарвитися, нержавіючий флагшток тривалий час зберігає зовнішню привабливість і не потребує реставрації.

Де замовити флагшток у Києві?

Ми займаємося виробництвом флагштоків з нержавіючої сталі не перший рік та пропонуємо широкий вибір готових виробів, а також виготовляємо флагштоки на замовлення, за індивідуальними проєктами. У нас можна замовити флагшток будь-якої висоти в діапазоні від 6 до 12 м, найбільш відповідного типу, з декоративним навершям. Використання високоякісної нержавіючої сталі та суворе дотримання технології виробництва дозволяє гарантувати надійність та довговічність конструкції. Крім виготовлення ми здійснюємо установку флагштоків різними способами, у тому числі на бетонний блок із заставним кріпленням.

  Залишились питання?

  Залишіть заявку і ми з вами зв'яжемося найближчим часом