• ВИРОБНИЦТВО ТА РЕАЛІЗАЦІЯ ВИРОБІВ З МЕТАЛУ

  Мы это современное производство металлических конструкций, работающих с соблюдением всех требований.

  ПРОИЗВОДСТВО И РЕАЛИЗАЦИЯ ИЗДЕЛИЙ ИЗ МЕТАЛЛА
 • ВИРОБНИЦТВО ТА РЕАЛІЗАЦІЯ ВИРОБІВ З МЕТАЛУ

  Мы это современное производство металлических конструкций, работающих с соблюдением всех требований.

  ПРОИЗВОДСТВО И РЕАЛИЗАЦИЯ ИЗДЕЛИЙ ИЗ МЕТАЛЛА
 • ВИРОБНИЦТВО ТА РЕАЛІЗАЦІЯ ВИРОБІВ З МЕТАЛУ

  Мы это современное производство металлических конструкций, работающих с соблюдением всех требований.

  ПРОИЗВОДСТВО И РЕАЛИЗАЦИЯ ИЗДЕЛИЙ ИЗ МЕТАЛЛА

Вироби з металу на замовлення

Вироби зметалу послугі ТОВ Моркун

ПРО НАС

Будівництво споруд із металу користується величезною популярністю у всьому світі та Україні. Це пов’язано з високою міцністю даного матеріалу, можливістю швидкого монтажу та демонтажу конструкцій, висока мобільність та конкурентоспроможна ціна в порівнянні з іншими будівельними матеріалами.

ТОВ Моркун працює на ринку металоконструкцій з чорного металу та нержавіючої сталі з 2004р. Наша компанія виготовляє та монтує поручні, поручні, сходи, козирки, надаємо послуги з згинання металу, плазмового та гідроабразивного різання.

Все це можливо завдяки штату професійних інженерів та наявності сучасного заводу з виготовлення металоконструкцій у Києві.

зварювання заліза

ТОВ МОРКУН вироби з металу

Вироби з металу на замовлення в Києві затребувані, насамперед, будівельними компаніями. Вони знаходять застосування під час зведення різних будівель та споруд, облаштування вхідних груп, благоустрою територій. Не обійтися без виробів із металу під час прокладання зовнішніх та внутрішніх комунікацій, створення дитячих майданчиків, спортивних об’єктів, зон відпочинку. Вони органічно вписуються в сучасні інтер’єри, що широко використовуються при створенні зовнішніх рекламних конструкцій, торгового обладнання, меблів. А виробництво виробів з металу на замовлення дозволяє задовольнити нестандартні запити, реалізувати оригінальні проекти, створити конструкції підвищеної міцності або нешаблонного дизайну.

Компанія «Моркун» займається виготовленням металевих виробів з 2004 року, налагоджено серійне виробництво типових моделей, виконуються індивідуальні замовлення. Також ми пропонуємо широкий спектр послуг металообробки.

Асортимент виробів з металу

Асортимент виробів з металу, які виготовляє виробничо-комерційна фірма «Моркун», широкий і різноманітний. У нас можна купити або замовити вироби різного призначення, розміру, конструкції, від меблевої та дверної фурнітури до металевих сходів та пірсів:

 • у новобудовах та в ході капітального ремонту квартир використовуються розподільні колектори та рушникосушарки з нержавіючої сталі нашого виробництва, які успішно конкурують з дорогими імпортними аналогами;
 • створені нами навіси та козирки зі скла, полікарбонату, решітки на вікна, перила та поручні не тільки міцні та надійні, але й привабливо виглядають;
 • велосипедисти можуть залишати свій транспорт на велопарковках, а маломобільні групи населення пересуваються з комфортом завдяки пандусам, ми проектуємо, виробляємо та монтуємо ці вироби;
 • адміністрація басейнів замовляє нам стійкі до корозії поручні, а в хореографічних студіях та фітнес-клубах використовуються наші балетні верстати.

Основні причини, з яких виготовлення металевих виробів від ТОВ «Моркуна» затребуване та отримує високу оцінку замовників, це клієнтоорієнтованість та контроль якості на всіх етапах. Складові успіху:

 • продуманий проект;
 • використання високоякісної сировини (сталі, алюмінію, сплавів), технічні характеристики якої відповідають вимогам проекту;
 • висока кваліфікація персоналу;
 • оснащення виробництва сучасним обладнанням;
 • увага до побажань та вимог замовника, дотримання їх до дрібниць.

Наші послуги з обробки матеріалу

Окрім виробництва виробів з металу ми здійснюємо високотехнологічну обробку металевих виробів. Серед послуг, що надаються:

 • механічне, гідроабразивне, плазмове різання металів;
 • рубка;
 • шліфування та полірування;
 • різні види зварювальних робіт;
 • згинання, вальцювання різних видів металопрокату.

Використання продуктивного високотехнологічного обладнання, у тому числі верстатів з ЧПУ, зварювальних апаратів напівавтоматичного типу дозволяє досягти високої якості обробки, скоротити утворення відходів, виконувати замовлення в стислий термін. Всі операції виконують досвідчені співробітники, які досконало знають секрети обробки різних металів і сплавів, тонкощі роботи на сучасному обладнанні.

Ми проектуємо та виготовляємо якісні вироби з металу на замовлення в Києві!