Козирок з полікарбонату – популярний різновид навісної конструкції для захисту вхідної групи будівлі. Монтують їх над балконами, на зупинках громадського транспорту та біля приватних будинків, над майданчиком, де паркується особистий транспорт, над вуличними торговими точками. Навіси з полікарбонату можна купити або замовити в компанії «Моркун».

Переваги козиркового даху з полікарбонату

Полікарбонат – сучасний матеріал групи термопластів, його почали застосовувати менше півстоліття тому, за цей час він став популярною альтернативою силікатному склу. Навіси та Козирки з полікарбонату:

  • пропускають світло і в той же час затримують ультрафіолетове випромінювання;
  • за стійкістю до ударних навантажень у 200 разів перевершують конструкції зі звичайного скла або пластиків;
  • при високій міцності відрізняються легкою вагою, що спрощує їх транспортування та монтаж;
  • витримують широкий діапазон температур, їх перепади, не піддаються корозії, хімічно інертні;
  • відрізняються низькою горючістю;
  • достатньо доступні за ціною і водночас довговічні.

Дизайн козирків із полікарбонату

Полікарбонат може бути прозорим, матовим, фарбуватися в різноманітні кольори, випускаються плоскі та хвилясті (гофровані) листи. Матеріал пластичний, легко згинається. Ці обставини відкривають простір для створення різноманітних дизайну, форми, кольору. Розрізняються розмірами, формою, способом кріплення – на консолях, профільному каркасі, більш габаритні вироби – на опорних стійках.

ТОВ «Моркун» при виготовленні кожного козирка та навісу з полікарбонату здійснює розрахунки з урахуванням вітрових, снігових навантажень, використовує для каркасів нержавіючу сталь, виконує кваліфікований монтаж.

    Залишились питання?

    Залишіть заявку і ми з вами зв'яжемося найближчим часом