Поручні для сходів у Києві можна зустріти всюди, в будинках і на вулиці, в підземних переходах, громадському транспорті, ліфтах, у басейнах та душових. Це опорна конструкція, яка допомагає утримувати рівновагу, забезпечує безпеку в умовах, коли ризик падіння досить високий. Поручні можуть бути елементом поручнів або самостійною конструкцією.

Різновиди поручнів для сходів та їх призначення

Конструктивно поручень є прикріпленим до нерухомої опори стрижнем або ремнем, який зручно обхоплювати рукою. Існує чимало різновидів поручнів з нержавіючої сталі, вони різняться способом кріплення, матеріалом, конструктивними особливостями, призначенням:

 • виділяють поручні, які спираються на вертикальні стійки, а також кріпляться безпосередньо до стіни;
 • найчастіше зустрічаються поручні з алюмінію та інших кольорових металів , нержавіючої сталі, дерева, пластику;
 • існують поручні для сходів, ліфтів, басейнів, для інвалідів.

Поручні для сходів ще називають стандартними, це найбільша група виробів. Якщо сходи примикають до стіни і є потреба в опорі для руки, монтуються настінні поручні. Якщо ж потрібна огорожа, використовуються перила, до складу яких входить поручень.

У басейнах поручні забезпечують більш комфортний та безпечний спуск у воду та вихід з неї. Для басейну, сауни, душової необхідно замовити поручні зі сплаву з підвищеною корозійною стійкістю, оскільки вони будуть експлуатуватися у вологому середовищі. Поручні у ліфтах допомагають утриматися на ногах у разі різкої зупинки кабіни, поштовхів та ударів. Також вони можуть бути декоративним елементом, виготовляються зі сталі з різними покриттями, анодованого алюмінію.

Поручні для інвалідів допомагають пересуватися, вставати та сідати людям з обмеженими можливостями, захворюваннями опорно-рухового апарату. Вони встановлюються на пандусах для інвалідних візків, кріпляться біля сидінь, сантехнічного обладнання. Виготовляють такі поручні з нержавіючої сталі, оскільки до їхньої міцності пред’являються підвищені вимоги.

Поручні від ТОВ «Моркун»

Ми спеціалізуємося на виробництві металоконструкцій з 2004 року і пропонуємо купити поручні з алюмінію та нержавіючої сталі. Вони максимально міцні, стійкі до корозії, стильно та сучасно виглядають, довго служать. У нас можна замовити поручні з нержавіючої сталі для будь-яких цілей та об’єктів, використання просто неба та в приміщенні, в умовах підвищеної вологості:

 • використовуємо метали та сплави з найкращими технічними характеристиками;
 • проводимо розрахунки конструкцій, тому вони здатні витримувати значне навантаження;
 • приділяємо увагу не тільки функціональній, а й естетичній складовій;
 • розробляємо конструкції під індивідуальне замовлення;
 • здійснюємо професійний монтажпоручні для сходів у Києві;< /span>
 • пропонуємо ціни від виробника.

Якщо ви хочете зробити ідеальний штрих сучасних конструкцій, наші поручні з нержавіючої сталі також відмінний спосіб ввести тонкий сучасний акцент на спадщини і в традиційні будівлі та архітектурні шедеври. Вони підходять для всіх умов, ідеально підходять як для внутрішнього та зовнішнього застосування. Ви можете замовити поручні з нержавіючої сталі, наші поручні виготовляються на замовлення відповідно до побажань клієнта. Ми пишаємося своєю репутацією і сотнями задоволених клієнтів, ви можете ознайомитися на нашому сайті з фотографіями вже зроблених проектів, наші замовники це як дрібний бізнес, так і великі корпорації, які обирають якість за відповідною ціною і це говорить багато про що. Вибирайте з готових ескізів представленим на сайті, або надішліть нам свій і ми зробимо все згідно ваших побажань. Також ми можемо надати вам послуги нашого дизайнера, який приїде на місце, дасть пораду і зробить всі необхідні розрахунки.

Замовити поручні для сходів, уточнити ціну можна в телефонному та онлайн-режимі.

  Залишились питання?

  Залишіть заявку і ми з вами зв'яжемося найближчим часом