Багато підприємств у процесі виробництва необхідне регулярне різання труб з чорних і кольорових металів. Якщо для Вас важливо не просто швидко обробити труби, а зробити це якісно, рекомендуємо скористатися нашими послугами по лазерному різанню труб.

Лазерне різання труб – це один із найсучасніших, ефективних, високоточних та економічно вигідних способів розкрою та різання різних металів. За допомогою спеціальної установки ми зможемо в стислий термін провести різання великих об’ємів труб. При цьому, зрізи завжди мають високу якість, на них будуть відсутні, як видимі, так і невидимі пошкодження. Таке виконання замовлення дозволить застосовувати труби у різних видах господарської діяльності.

Технологія лазерного різання труб

Технологія лазерного різання металевих труб забезпечує високу якість і точність при виготовленні виробів, що в рази підвищує продуктивність, знижує кількість витратних матеріалів, суттєво прискорює терміни, дозволяє випускати деталі з найскладнішим геометричним контуром і з високою точністю, повністю дотримуватись вимог відповідно до наданих замовлень креслень.

Також ми виробляємо різання труб лазером Київ, зроблених із чорного, нержавіючого або кольорового металу. Трубні заготовки для різання лазером повинні мати діаметр від 10 до 350 мм, при цьому товщина стінок заготовки з чорної сталі до 10 мм, а з нержавіючої сталі – до 8 мм.

Під час лазерного різання ми можемо виробляти різноманітні технологічні з’єднання для труб, які знаходять застосування у багатьох сферах промисловості. Використання передових технологій при лазерному різанні труб об’єднує та замінює ряд традиційних, технологічних процесів — розпилювання, різання, свердління, фрезерування, обробки країв.

Переваги нашої компанії

Наше підприємство давно займається металообробкою і за роки роботи набуло потрібного досвіду та майстерності, які дозволяють нам сміливо заявити, що продукція, виготовлена в сегменті індивідуального виробництва, є дуже якісною.

Ми надаємо послуги з металообробки, лазерного різання, а наше виробництво готове для виготовлення всього з будь-якого металу. Ми завжди готові до виконання найскладніших замовлень та експериментів, тому якщо у Вас є конкретні завдання та конструктивні ідеї – звертайтесь!

    Залишились питання?

    Залишіть заявку і ми з вами зв'яжемося найближчим часом