Існує кілька технологій зварювання нержавіючої сталі – ручна дугова із застосуванням електродів з постійним покриттям або рутилових, лазерна, в інертному середовищі. Одна з найпопулярніших технологій – аргонодугове зварювання нержавіючої сталі із застосуванням вольфрамового електрода.

Особливості зварювання нержавіючої сталі

Нержавіюча сталь містить легуючі добавки, які надають їй міцності та стійкості до корозії, а також відрізняється привабливим зовнішнім виглядом. При виготовленні зварних виробів з нержавіючої сталі високі вимоги пред’являються не тільки до міцності зварного шва, але і до естетичної складової. Він має бути обережним, ніж псувати загальну картину. Це не єдина складність зварювання нержавіючої сталі:

  • через низьку теплопровідність має великий ризик перегріву місця з’єднання;
  • при порушенні термічного режиму нержавіюча сталь втрачає антикорозійні властивості;
  • легована сталь розширюється при нагріванні і дає значну лінійну усадку при охолодженні, що загрожує деформаціями, появою тріщин;
  • високий електричний опір сталі ускладнює процес зварювання, необхідний продуманий вибір електродів.

Аргонодугове зварювання нержавійки електродом, що не плавиться, підходить для з’єднання деталей невеликої товщини, найчастіше – тонкостінних труб.

Зварювання нержавіючої сталі в Києві

ТОВ «Моркун» надає послуги зварювання нержавіючої сталі в Києві з 2004 року здійснює зварювання в захисному середовищі вольфрамовим електродом або напівавтоматом. Значний досвід та висока кваліфікація співробітників зумовлюють точне дотримання технології та виконання високоякісного зварювання без дефектів шва, деформацій. З’єднання виходить надійним та акуратним, зварні вироби можуть експлуатуватися в екстремальних умовах.

    Залишились питання?

    Залишіть заявку і ми з вами зв'яжемося найближчим часом