Прямі сходи – найпростіший з конструктивної точки зору різновид маршових сходів. Здебільшого вони використовуються у приватних будинках чи багаторівневих квартирах, де ведуть на другий поверх. У громадських місцях, багатоповерхових будинках теж потрібні прямі сходові марші, але самі багатомаршові сходи зазвичай робляться поворотними.

Виглядів у прямих сходів досить багато. Кількість та вид безпосередньо залежить від матеріалу та виробника. Також сюди можна внести побажання клієнта, оскільки думка клієнта стоїть на чолі. Що стосується виготовлення дерев’яних сходів, то сама робота в цьому процесі досить трудомістка, але результат того вартий. Дерево це особливий вид матеріалу, оскільки багато зусиль для обробки дерева прикладати не треба. Воно добре підходить для виготовлення прямих сходів у будинок, а також для перил з дерев’яним поручнем. при виборі виду дерева слід знати його основні властивості. Дерево не просто добре піддається обробці, але і вбирає в себе різні види олій і фарб, що дає більше можливостей зробити найкращий вид сходів. Для виготовлення дорогих та міцних сходів використовують червоне дерево. Для сходів, які повинні витримувати високі навантаження, використовують Дуб, це дерево важке з великою щільністю, так само має свій приємний аромат, який з роками стає тільки кращим. Сходинки з дуба також добре виглядатимуть на гвинтові сходи.

Плюси та мінуси прямих сходів на другий поверх

Прямі сходи мають низку переваг:

  • простість конструкції, яка обумовлює доступну вартість та простоту монтажу;
  • універсальність, прямі сходи органічно вписується в будь-який стиль;
  • практичність, такими сходами зручно як ходити людям, так і переміщати вантажі, не виникає проблем з розворотом на майданчику;
  • вища надійність і комфорт пересування порівняно з гвинтовою конструкцією;
  • у приватних будинках – можливість облаштування під прямими сходами на другий поверх стелажу, вбудованої шафи, комори.

Нестача одна – значна довжина сходового маршу, який займає досить багато місця, інакше прямі сходи< span буде занадто крутий. За всіма нормативами кількість сходів в одному марші не повинна перевищувати 18, інакше підйом буде скрутним. Якщо в будівлі високі стелі, прямі сходи на другий поверх вийде занадто довгою, рекомендується розділити її на 2 марші і зробити між ними майданчик .

Прямі сходи від ТОВ «Моркун»

Ми виготовляємо прямі сходи для житлових будинків та громадських об’єктів , виконуємо розрахунки, щоб сходи були надійними і зручними, приділяємо увагу естетичної складової. Основа нашого асортименту – з металу, міцні і довговічні, практичні, прості в монтажі. Також у нас можна замовити або купити прямі сходи з дерева, ударостійкого скла.

    Залишились питання?

    Залишіть заявку і ми з вами зв'яжемося найближчим часом