Гвинтові сходи – це сходова конструкція, в якій сходинки розташовуються навколо центральної осі. Цей оригінальний виріб часто стає найвиразнішим штрихом інтер’єру. Воно не лише красиве, а й практично за рахунок компактності. Зазвичай такі вироби виготовляються на замовлення, з урахуванням розмірів та планування конкретного приміщення. Замовити гвинтові сходи можна в компанії «Моркун».

Особливості гвинтових сходів

Будь-яка гвинтові сходи складається з вертикальної стійки, що підтримують елементів (балок чи больців), щаблів з подступенками чи ні них. Щаблі одним торцем кріпляться до стійки, іншим – до підтримуючих елементів. Також обов’язковим елементом гвинтових сходів, що забезпечує зручність та безпеку переміщення, є поручні.

До переваг гвинтових сходів відносяться:

  • компактність конструкції, можливість розміщення сходів будь-якої висоти, протяжності на ділянці невеликої площі, для вкрай стиснених умов підходять моделі із забіжними сходами;
  • можливість розташування як поблизу стіни, в кутку, так і по центру приміщення;
  • більш доступна вартість порівняно з багатомаршевими моделями;
  • оригінальний зовнішній вигляд, можливість створення ексклюзивних інтер’єрів.

Варто помітити, що підйом і спуск по гвинтових сходах складніше, ніж по прямих і поворотних маршових, а перенесення вантажів взагалі перетворюється на проблему. Тож це не найкраще рішення для будинків, де живуть маленькі діти, люди похилого віку, інваліди. Також такі конструкції більшою мірою схильні до вібрацій і при частому використанні кріплення можуть розхитуватися. Тому багато хто воліє замовити гвинтові сходи в якості допоміжної, що веде на горище або в льох. Допоміжні сходи експлуатуються менш інтенсивно, і користуються ними лише дорослі здорові люди.

Виготовлення гвинтових сходів від ТОВ «Моркун»

До відносних недоліків гвинтових моделей можна віднести високу складність розрахунку та проектування конструкції. Але якщо виготовлення гвинтових сходів доручити професіоналам, про цю проблему можна забути. Фахівці фірми «Моркун» розробляють проекти гвинтових сходів для різних об’єктів, проектують їх із запасом міцності, здійснюють надійний монтаж. У нас можна замовити гвинтові сходи будь-якого дизайну, з металу та інших матеріалів.

    Залишились питання?

    Залишіть заявку і ми з вами зв'яжемося найближчим часом