Послуги з вальцювання листового металу і труб є одними з найбільш затребуваних у сфері металообробки. Вальцювання – один із способів зміни форми металевої заготовки, вона відбувається під тиском, який надає набір валиків. Саме цей метод застосовується для створення циліндричних труб із листового металу. Вальцювання труб здійснюється, якщо потрібно змінити їх параметри – вигнути пряму трубу, зменшити або збільшити перетин. Послугами вальцювання металу можна скористатися, звернувшись у фірму «Моркун».

Технологія та застосування вальцювання труб

Вальцювання металу найчастіше здійснюється холодним способом, але суцільний об’ємний прокат, малопластичні метали та листи значної товщини вальцюються після попереднього нагріву. При вальцювання листового металу лист подається в захватную зону верстата, відповідно до його товщини регулюється зазор між валиками, заготівля прокочується в потрібному напрямку. Для вальцювання труб використовуються трироликові верстати-трубогиби. Замість валиків з плоскою рівною поверхнею як робочий інструмент виступають ролики з пазом, який відповідає профілю та перерізу труби.

Послуги з вальцювання листового металу та інших видів металопрокату потрібні в різних галузях промисловості, будівництві. Ця технологія дозволяє:

 • створювати довгі та короткі труби;
 • згортати труби, стик яких не потребує зварювання (гвинтове вальцювання);
 • згинати круглі та профільні труби, деякі моделі верстатів дозволяють здійснювати вигин на повне коло;
 • згинати швелер;
 • розширювати (розвальцьовувати) або звужувати (завальцьовувати) кінці труб для з’єднання між собою.

Переваги вальцювання труб у нас

Вальцювання металу – технологія, вигідна в економічному плані, для згинання має значення не зусилля, а момент, що крутить, а підвищення швидкості обертання валків не вимагає значних енерговитрат. Витрати на амортизацію обладнання теж невеликі, валки практично не зношуються, лише потребують періодичного шліфування для усунення шорсткості.

ТОВ «Моркун» здійснює вальцювання труб та листового металопрокату на сучасному обладнанні з високою продуктивністю, що дозволяє виконувати широкий спектр операцій. Виконуємо згинання труб різного профілю та діаметру, з різних матеріалів, створюємо труби з потрібними параметрами з листового металу.

  Залишились питання?

  Залишіть заявку і ми з вами зв'яжемося найближчим часом

  Позвонить

  Зателефонувати

  (063) 247 98 12
  (098) 104 79 93

  Обратная связь

  Зворотній зв'язок