Поручні використовуються в першу чергу на сходах і пандусах, але не менш затребувані поручні для ліфта. Вони підвищують комфорт поїздки в ліфті, роблять її безпечнішою, дозволяють зберігати рівновагу під час руху, особливо коли кабіна рушає і зупиняється. Не обійтися без поручні для кабіни ліфта, якщо її хід не особливо плавний, виручать вони і у разі аварійного гальмування.

Різновиди поручнів для кабіни ліфта

Як правило, в ліфтових кабінах монтуються такі види поручнів:

  • прямі настінні, кріпляться за допомогою кронштейнів до однієї стіни;
  • кутові, з коліном, кріпляться відразу на дві суміжні стіни, коліно забезпечує надійне та естетичне з’єднання обох елементів;
  • підлогові, на стійці, з одного боку, вони займають місце, з іншого – служать додатковою опорою і не дають тулитися до стіни, так що іноді робиться вибір на користь саме такої конструкції.

Також поручні для ліфтаможуть бути одинарними та подвійними, найчастіше мають круглий переріз, бувають і прямокутними, квадратними, фігурними. Найбільш затребувані поручні з нержавіючої сталі для ліфтових кабін, вони поєднують міцність з привабливим зовнішнім виглядом, не схильні до зносу, не вимагають особливого догляду. Також можливе виготовлення та встановлення поручнів з анодованого алюмінію, чорного металу з порошковим фарбуванням.

Поручні для ліфта від ТОВ «Моркун»

Ми пропонуємо широкий асортимент типових моделей поручнів для кабіни ліфта, а також приймаємо замовлення на виготовлення за індивідуальним проектом поручнів потрібного розміру, форми, профілю, дизайну. Наші вироби відрізняються високою міцністю, довговічні та ергономічні, можна підібрати модель, яка ідеально гармонуватиме з дизайном ліфтової кабіни. Надаються послуги з монтажу.

    Залишились питання?

    Залишіть заявку і ми з вами зв'яжемося найближчим часом