Доступність приміщень, зручностей та пересування є фундаментальним правом людини. А надання рівних можливостей для людей з обмеженими можливостями є нашою спільною відповідальністю. В ТОВ «Моркун» ми віддані цій місії, пропонуючи широкий асортимент металевих поручнів для людей з обмеженими можливостями. Ми прагнемо створити більш інклюзивне середовище, яке дозволить людям пересуватися більш вільно, зручно та незалежно.

Розробка рішень для забезпечення доступності

Наші поручні ретельно розроблені для максимальної функціональності, забезпечуючи такі переваги:

 1. Персоналізація для задоволення унікальних потреб. Ми розуміємо, що один розмір не підходить усім, а тому виконуємо поручні для інвалідів у різних висотах, довжинах та дизайнах.
 2. Міцність та довговічність. Основу високої міцності створює нержавіюча сталь, яка забезпечує довговічність продукції та здатність витримувати активне щоденне використання, без іржі навіть зовні приміщень. Також поручні розраховані на значну вагу та тиск.
 3. Ергономічний дизайн. Вони забезпечують зручне та надійне захоплення, підвищуючи впевненість рухів та безпеку користувача.
 4. Мінімум зварних швів. Гладкий та цілісний вигляд забезпечується відсутністю гострих кутів, швів, ретельним шліфуванням та поліруванням.
 5. Оптимальний діаметр. Поручні для інвалідів Купити у Києві діаметром 40 мм — це найбільш зручне для ручного обхвату конструктивне рішення.
 6. Точне проходження нахилу пандусу та особливостям ванних/туалетних/спальних та інших кімнат.

Види поручнів, що виробляються нашою компанією

ТОВ «Моркун» виробляє поручні для людей з обмеженими можливостями, під всі види приміщень, варіанти використання та функціональні призначення:

 • Ванні кімнати та туалети. Вироби розробляються для забезпечення надійної підтримки біля раковин, туалетів та душових.
 • Сходи та пандуси, будь то в приміщенні або на відкритому повітрі. Поручні тут є важливим доповненням, забезпечуючи необхідну допомогу при підйомі та спуску.
 • Спальні. Тут вироби допоможуть при підйомі з ліжка, укладанні на нього та при пересуванні по кімнаті.
 • Громадські місця, комерційна нерухомість, навчальні заклади, лікарні тощо. Оскільки у зазначених місцях необхідність обладнання пандусами та поручнями продиктована не лише турботою про відвідувачів та співробітників з обмеженими можливостями, а й вимогами законодавства, ТОВ «Моркун» виробляє поручні для інвалідів в Україні, які повністю задовольняють всі такі вимоги для безперешкодного доступу до громадських зручностей та послуг.

Щоб універсалізувати використання поручнів, ТОВ «Моркун» пропонує прямі та кутові конструкції, стаціонарні, складні та обертові варіанти, настінний та підлоговий монтаж, а також поодинокі, подвійні та сходові конфігурації.

Силами наших фахівців ми проводимо вивчення місця встановлення, виконання вимірів, виробництво, встановлення, технічне обслуговування та заміну.

Виготовлені на замовлення компанією ТОВ «Моркун» металеві поручні для людей з обмеженими можливостями є нашим внеском у органічний розвиток суспільства, яке прагне дотримання принципів доступності та інклюзивності. До того ж наші поручні, сконструйовані для максимальної довговічності, допоможуть кожному клієнту розумно заощадити бюджет та користуватися виробами протягом не лише років, а десятиліть!

  Залишились питання?

  Залишіть заявку і ми з вами зв'яжемося найближчим часом