Поряд з суцільнометалевими поручнями в будинках широко використовуютьсяогорожі з дерев’яним поручнем. Такі вироби представлені в асортименті компанії «Моркун».

Переваги перил з дерев’яним поручнем

Поручні – це та частина огороджувальної або опорної конструкції, до якої безпосередньо торкаються руками, тому дуже важливо, які тактильні відчуття при цьому виникають. Дерево – найбільш приємний на дотик матеріал, за рахунок низької теплопровідності воно за будь-якої погоди зберігає комфортну температуру. При цьому за ступенем міцності перила з дерев’яним поручнем перевищують конструкції з поручнями з пластику, більш довговічні. Дерево можна ретельно відшліфувати, покрити фарбою для підвищення естетичної привабливості та стійкості до зовнішніх впливів. А спеціальні просочення забезпечують стійкість до біопоразок та займання. Деревина відмінно поєднується з металами, з яких виготовляють вертикальні стійки поручнів, поручні легко монтуються.

Сфера застосування дерев’яних поручнів

Незважаючи на обробку, дерево досить сприйнятливе до атмосферних факторів, перепадів вологості та температури. Тому огорожі з дерев’яним поручнем використовуються переважно всередині приміщень. ТОВ «Моркун» виготовляє перила з дерев’яним поручнем для використання:

  • у під’їздах багатоквартирних житлових будинків;
  • у приватних будинках із внутрішніми сходами на другий поверх;
  • у дитячих садках, школах та інших об’єктах.

Виробляються як дерев’яні поручні для сходових поручнів, так і пристінні, на кронштейнах, можна вибрати вироби прямокутного, квадратного, круглого, округленого та інших профілів. Поряд із перилами зі сталі або алюмінію, укомплектованих дерев’яними поручнями, можливе виготовлення на замовлення перил з дерев’яними балясинами для інтер’єрів у традиційному стилі.

    Залишились питання?

    Залишіть заявку і ми з вами зв'яжемося найближчим часом