ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА «МОРКУН»

Виробничо-комерційна фірма «Моркун» надає послуги з виготовлення, проєктування, монтажу та сервісного обслуговування виробів з чорного металу та нержавіючої сталі: парканів, огорож, воріт, решіток, поручнів, поручнів, козирків, сходів усіляких конструкцій,  сушки для рушників, дуг на автомобілі, нестандартних виробів.
Наша компанія була організована у 2004 році. У міру становлення фірма активно розвивається та вдосконалюється. На сьогоднішній день наша виробнича площа становить близько 500 м2 «Моркун» спеціалізується на наданні широкого спектру послуг з виготовлення та монтажу металоконструкцій та виробів з металу (металевого секційного паркану, огорожі з профнастилу, металевих решіток з різним дизайном малюнка, надійних, якісних воріт, огорож, витончених поручнів та інших виробів).

Ми пишаємося нашим зведеним в принцип професіоналізмом, відмінним сервісом, якістю і своєчасною здаванням об’єктів (навіть складні замовлення виконуються в максимально короткий термін. розвитку виробничих потужностей, розширенню спектру послуг, до яких тепер додалася згинання металу і плазмова різка. «Моркун», як і будь-яка успішно розвивається, завжди орієнтується на переваги та запити своїх клієнтів.

Саме тому в широкий перелік послуг, що надаються нами, тепер входить виготовлення столярних виробів за індивідуальним замовленням. Як завжди, ми гарантуємо якість виробів, що виготовляються; тонку і ретельну обробку дерева, облік усіх вимог, що висуваються нашим Замовником, і оптимальні терміни виконання робіт. «Моркун», як і будь-яка компанія, що успішно розвивається, завжди орієнтується на переваги та запити своїх клієнтів. Саме тому в широкий перелік послуг, що надаються нами, тепер входить виготовлення столярних виробів за індивідуальним замовленням індивідуального замовлення. Як завжди, ми гарантуємо якість виробів, що виготовляються; тонку та ретельну обробку дерева, облік усіх вимог, що висуваються нашим Замовником, та оптимальні терміни виконання робіт. Ми готові співпрацювати з представниками різних організацій, яких цікавить рід нашої діяльності.