На сьогоднішній день лазерна різка є найбільш передовою технологією по розкрою листового металу. Сфокусоване лазерне випромінювання здатне передавати велику кількість енергії в локальну область обробки та нагрівати її до досить високих температур. Вся сила лазера концентрується на невеликій ділянці, тому така технологія дозволяє робити розкроювання з підвищеною продуктивністю та особливою точністю.

Це найбільш ефективна технологія отримання металевих деталей для багатьох сфер виробництва (будівництво, машинобудування). За допомогою лазерного різання можна виготовити металеві конструкції будь-якого призначення, складності та функціоналу. Сучасні комплекси, які застосовуються в нашій роботі, дозволяють повністю зняти обмеження з геометрії деталей, що виготовляються, а сучасне програмне забезпечення дає можливість швидко переналаштовувати верстат на виконання необхідних виробничих завдань.

Оптоволоконна лазерна установка виконує металеві заготовки будь-якої складності, зберігаючи якість зрізу без дефектів. Таким чином, відбувається точний розподіл листів на частини майже без відходів. Наші апарати повністю автоматизовані, що дозволяє робити вирізи на металі без втручання майстра – це дозволяє оптимізувати роботу так, щоб виріб повністю відповідав всім характеристикам, необхідним замовнику, без будь-яких відхилень від показників та подряпин на виробі. Висока точність дозволяє розміщувати більше деталей на аркуші металу, що суттєво зменшує вартість замовлення.

Лазерна різка використовують для виготовлення різних деталей та конструкцій. Наприклад, у процесі автобудівництва або ремонту роблять деталі під різні вузли авто, тримачі для гальмівних колодок, номерні знаки та рамки, маточини колеса, декоративні накладки порогів. Для рекламних агентств виготовляють логотипи, сувенірну продукцію, вивіски та конструкції, стійки під телекомунікаційне обладнання, для теплоносіїв виробляються корпуси, захисні екрани та інші додаткові елементи під різні завдання, для медичної сфери інструменти, корпуси під обладнання, для енергетичної сфери кріплення, розхідники тощо .д.

Типи сировини для лазерного різання

Лазерна різка металу в Києві здійснюється з наступними типами сировини:

 • чорними металами;
 • нержавіючою сталлю;
 • латунню;
 • міддю;
 • алюмінієм.

Переваги нашої компанії з лазерного різання

Наша компанія в Києві здійснює якісне різка металу лазером на замовлення, як підприємств, так і приватних осіб. Верстати, що працюють у нас, дозволяють у процесі лазерного різання металу виробляти елементи будь-якої складності, у тому числі при необхідності виконувати художнє, декоративне та фігурне різання.

Технологія лазерного різання дозволяє в стислий термін виконати необхідну партію технологічних, листових деталей. Під час лазерного розкрою металу можлива економія матеріалу. Обробка може вестися за будь-яким криволінійним контуром з невеликою відстанню між деталями, що забезпечує високий коефіцієнт заповнення листа в порівнянні з іншими традиційними методами розкрою листового матеріалу.

Оброблювані на верстаті деталі при різанні не піддаються механічним навантаженням, що дозволяє уникнути деформацій. У Вас немає потреби в подальшій обробці країв. Край різу завжди буде рівним, перпендикулярним до площини листа, при цьому заусенеці відсутні.

Однією з додаткових переваг при лазерному розкрої є можливість нанесення гравіювання на виріб, вказівку місця для зварювання виробу, місця свердління дрібних отворів навіть у товстому металі.< /p>

Лезерна різка металу має свої особливості та переваги в порівнянні зі звичайною, газокисневою різкою:

 • висока швидкість обробки металів;
 • відсутність деформаційних напливів на обробленій поверхні;
 • можливість обробки чорних та кольорових металів, їх сплавів;
 • готовому виробу не потрібна додаткова обробка;
 • може бути виконане різання будь-яких геометричних форм і фігур;
 • забезпечується точність різання (+/- 0,05 мм), співвісність готових отворів (не більше +/- 0,1 мм);
 • досягається відмінна повторюваність виробів з точністю до +/- 0,1;
 • виробництво має мінімальний негативний вплив на навколишнє середовище;
 • можливість швидкого впровадження серійного виробництва.

Ми практикуємо оперативне виконання замовлення, починаючи від оцінки його вартості та закінчуючи доставкою. Усі роботи з лазерного різання проводяться на новому, сучасному обладнанні. Основними його перевагами є висока продуктивність та швидкість різання, відмінна якість різання та практично відсутність шлюбу. У нас завжди є:

 • величезний спектр різноманітних чорних та кольорових листових металів

товщиною до 16 мм.;

 • власні запаси різного листового металу;
 • вигідні знижки на великі замовлення;
 • одні з найнижчих цін серед аналогічних виробництв в Україні.

Скористатися нашими послугами лазерної різки Ви можете незалежно від регіону проживання. Готовий продукт без проблем буде доставлений до всіх населених пунктів країни.

Вартість робіт буде залежати від параметрів та жорсткості сировини. Хоча ціни на проведення лазерного різання металу дещо вищі за вартість механічного крою, але, в той же час, якість готової роботи незрівнянна вища. Враховуючи застосування високоточного обладнання та високу швидкість виконання замовлень у наші дні такий підхід до виготовлення деталей з металосировини є найбільш вигідним та зручним для замовника. Дізнатися, скільки коштує лазерна різка металу можна з прайсу, розміщеного на сайті. Співпрацювати з нами завжди вигідно, адже ми працюємо не для отримання надхмарних прибутків, а заради репутації.

Як розраховується вартість замовлення?

Якщо Вам цікава точна вартість лазерного різання металу, звертайтесь до нашого менеджера. Ви можете запросити зворотній дзвінок на сайті або зателефонувати до компанії самостійно. Контакти та детальна інформація про способи оплати та доставки розміщені на сторінках онлайн-ресурсу.

Вартість та час виготовлення замовлення оцінюється індивідуально, виходячи з довжини різу, кількості контурів, товщини листового матеріалу, завантаженості виробництва. При наданні паперових креслень або некоректних dxf файлів, що потребують доопрацювання, до часу виготовлення додається час попередньої обробки замовлення. Замовлення виконуються протягом 5-10 робочих днів (за умови правильного подання заявки). Термінові замовлення виготовляються з націнкою від 25%.

Послуги різання металу лазером компанії «Моркун»

Компанія «Моркун» надає повний спектр послуг: від заготівельних операцій (рубка на гільйотині, лазерний розкрій, розкрій на координатно-приладовому пресі) до повного виготовлення виробів «під ключ ». Ви до нас приходите з ескізом і через деякий час отримуєте готове, виготовлене на сучасному, високоточному обладнанні, пофарбований виріб практично будь-якої складності.

Наші конструктори, враховуючи можливості обладнання, оптимальне заповнення листа та інші фактори підкажуть можливі помилки та способи спростити або здешевити виріб, передбачити складності, пов’язані з подальшою обробкою заготовок. Деякі вироби, наприклад, дешевше і швидше виготовляти на координатно-пробивному пресі.

Технічні фахівці компанії, що забезпечує на своїх площах повний виробничий цикл від проектування до виготовлення виробів, можуть передбачити складності, що виникають при згинанні, зварюванні, фарбуванні та складанні виробів.< /span>

Ми самостійно робимо розкрою на своєму обладнанні, самі приймаємо рішення щодо терміновості та черговості виконання замовлень. Можливо, з часом Ви захочете не тільки замовити у нас лазерне розкрій металевого листа, але й виготовлення виробів у комплексі.

Все це можливо завдяки штату професійних інженерів та наявності сучасного заводу з виготовлення металоконструкцій у Києві. Наша компанія перевірена часом (як ТОВ «Моркун» на ринку працюємо з 2004 року), нас знають і з нами працюють багато лідерів вітчизняного ринку.

  Залишились питання?

  Залишіть заявку і ми з вами зв'яжемося найближчим часом

  Позвонить

  Зателефонувати

  (063) 247 98 12
  (098) 104 79 93

  Обратная связь

  Зворотній зв'язок