Сходи використовуються всюди, в громадських місцях, установах та організаціях, житлових багатоквартирних та приватних будинках. Якщо в багатоквартирних будинках монтують бетонні сходові марші, то для частих зазвичай вибирають конструкції з дерева, металу, іноді зі скла, каменю. Як правило, такі сходи для дому відрізняються нешаблонним дизайном. Виготовлення сходів з металу – один із напрямків діяльності компанії «Моркун».

Сходи є необхідними для всіх домовласників і не можна випускати з виду роль сходів при проектуванні будівництва або реконструкції будинку. Більшість людей розглядають сходи з металу з погляду їхньої функціональної значущості, але вони є джерелом внутрішньої краси.

Після того, як ви вирішите, суворо розглянути цей аспект при плануванні, після оновлення інтер’єру ви побачите, що це важливо. Чому це важливо для вашого інтер’єру? Він набуває нової атмосфери і захоплюючого вигляду.

Є безліч сходових конструкцій, які можна вибрати на будівельному ринку. Вибирайте ті, які сумісні з архітектурним дизайном вашого будинку та виправляють розпатлані інтер’єри.

Призначення сходів з металу для дому

За призначенням, місцем встановлення сходи для дому можна розділити на внутрішні та зовнішні, основні та допоміжні. Зовнішні сходи найчастіше є елементом вхідної групи, причому вони можуть оснащувати як парадний, і чорний, запасний вхід. Сходи на другий поверх або на горище, мансарду, прогулянковий балкон теж може розташовуватися зовні будівлі. Якщо приміщення використовується не щодня, то допоміжні сходи, що ведуть до нього, краще спорудити на вулиці, щоб не займати корисний простір усередині будинку.

Вуличні сходи для дачі, приватного будинку, котеджу в здебільшого виготовляються з металу, найкращий вибір – нержавіюча сталь. Такі конструкції стійкі до атмосферних впливів та витримують значні механічні навантаження. Альтернатива нержавійці – звичайна сталь із порошковим фарбуванням, анодований алюміній.

Основний різновид внутрішніх сходів для дому або багаторівневих квартир – драбина з металу на другий поверх. Також усередині приміщення можуть розташовуватися допоміжні сходи – на горище, у льох. Головна перевага внутрішніх сходів у порівнянні із зовнішніми – більш комфортне використання, особливо в холодну пору року. Їх не доводиться очищати від снігу, льоду, вони не стають слизькими в дощ, метал не розжарюється під сонячним промінням. Мінус у тому, що вони займають місце у будинку, особливо маршові конструкції. З іншого боку, красива стильна драбина на замовлення є важливим елементом дизайну інтер’єру.

Матеріали, які використовуються для побудови сходів ще один важливий аспект. Ви можете вибрати дерево в якості матеріалу, тому що він має численні властивості, які можуть бути адаптовані для відображення ваших потреб. Існують привабливі деревини, яка зберігає і посилює внутрішню чарівний вигляд; вони включають червоне дерево, дуб, бук, клен і безліч інших видів. Можна також інтегрувати нові дерев’яні деталі новими.

Вартість готових сходів багато в чому залежить від ваших побажань, використаних матеріалів та дизайнерської роботи, якщо ви не особливо думаєте про гроші, то купити сходи з металу дуже просто прямо у нас на сайті, купуючи у нас ви просто говорите свої побажання, а ми дбаємо про їх виконання, якість завжди буде на найвищому рівні.

Різновиди Сходів на Замовлення

Сходи для дому підрозділяються за низкою ознак:

 • за конфігурацією – маршові та гвинтові, перші можуть бути прямими та поворотними;
 • за способом кріплення щаблів, наявності та різновиду несучої конструкції – з тятивою, косоурами, на лікарнях;
 • за матеріалом – металеві, дерев’яні, скляні, комбіновані (кам’яні сходи та дерев’яні поручні, металеві сходи та поручні зі скляним заповненням поручнів та інші варіанти).

Виготовлення сходівмаршового типу простіше і дешевше, підйом і спуск по них комфортніше, але вони займають більше корисного простору, особливо поворотні. Гвинтову конструкцію можна встановити на обмеженій площі, вона оригінально, стильно виглядає, але дітям і людям похилого віку користуватися нею важко.

Чому потрібно замовити сходи на другий поверх у нас?

ТОВ «Моркун» може виготовити сходи на замовлення, за індивідуальними вимірами, з ексклюзивним дизайном. Ми виготовляємо внутрішні та зовнішні, маршові та гвинтові сходи для дачі, будинки, квартири, використовуємо різні матеріали.< /p>

Завдяки величезному досвіду в проектуванні та побудові сходів, ми гарантуємо найкращий результат, який буде відповідати вашим побажанням, і буде радувати вас красою та якістю виконання протягом багатьох років. Замовити сходи. Почніть співпрацю з нами прямо зараз і ми зв’яжемося з вами найближчим часом. Ми не сумніваємося, що після першого нашого ви стягнете нашими постійними клієнтами.

  Залишились питання?

  Залишіть заявку і ми з вами зв'яжемося найближчим часом

  Позвонить

  Зателефонувати

  (063) 247 98 12
  (098) 104 79 93

  Обратная связь

  Зворотній зв'язок