грати на вікна
грати на вікна київ
решітки на вікна

Металеві грати на вікна – надійний спосіб захисту від проникнення злодіїв, зловмисників. Грати на вікна у Києві затребувані мешканцями квартир, розташованих на першому поверсі, приватних будинків та котеджів, а також власниками офісів, магазинів. Крім захисної функції, вони часто виконують декоративну, є елементом прикраси фасаду. Виготовлення грат на вікна, а також їх монтаж входять до переліку послуг, що надаються ТОВ «Моркун».

Різновиди грат на вікна

Існує 2 основних методи за якими виготовляються грати на вікна – кування та зварювання. Ковані вироби відрізняються вищою художньою цінністю, часто прикрашені фігурними декоративними елементами. Вартість таких виробів значно вища, ніж зварних. Зварні грати не поступаються кованим міцністю, але зазвичай мають нехитрий дизайн. Хоча і ця технологія дозволяє виготовляти досить оригінальні, привабливі на вигляд грати на вікна. Існують також комбіновані грати, при виготовленні яких використовуються і зварювання, і кування, зазвичай зварна конструкція декорується кованими елементами.

Якщо ви вирішили замовити металеві грати на вікно, потрібно визначитися не тільки з технологією її виготовлення та дизайном, але й з конструкцією. Залежно від конструктивних особливостей віконні грати з металу поділяються на:

  • глухі, у формі цільної рами із заповненням, яка монтується у віконний отвір або кріпиться до стіни будинку. Це найпростіша і невибаглива до обслуговування конструкція, але всі вікна будинку, квартири або комерційного об’єкта захищати глухими ґратами не можна, це суперечить вимогам пожежної безпеки;
  • розсувні, з системою стулок, що переміщуються за допомогою монорейки, можливе переміщення в одну сторону або в різні боки від центру;
  • орні, навішуються на петлі, в закритому стані з’єднуються замком, у відчиненому зазвичай притискаються до стіни.

Як розсувна, так і розстібна конструкції потребують регулярного обслуговування рейки і роликів або поворотних петель. Якщо вікна захищені решітками, необхідно також перевіряти стан анкерів і стіни в місцях кріплення. Металеві решітки на вікна в Києві встановлюються як зовні, так і зсередини, останні зазвичай роблять легкознімними, але зняти їх можуть тільки господарі, швидко зробити це з вулиці не вдасться.

Де замовити грати на вікна?

ТОВ «Моркун» виготовляє міцні решітки на вікна з металевого прутка, профільованих труб. Використовуються заготовляння з якісного металу, для різання, згинання, зварювання застосовується високотехнологічне обладнання, а всі розрахунки виконують інженери. Зварні з’єднання відрізняються високою надійністю та піддаються обробці для захисту від корозії. Ми пропонуємо як типові рішення, так і виготовлення решіток на вікна нестандартних розмірів, конфігурації. У будь-якому випадку гарантовано точну відповідність розмірів ґрат параметрам вікна. Можливе виготовлення металевих ґрат стандартного та більш вишуканого дизайну.

    Залишились питання?

    Залишіть заявку і ми з вами зв'яжемося найближчим часом