Вдале поєднання хімічних та фізичних особливостей властивостей матеріалів з алюмінію, застосування сучасних технологій при обробці стає основою у створенні світлопрозорих конструкцій.

Світлопрозорі алюмінієві конструкції в процесі монтажу передбачають зовсім небагато технічних обмежень, що дозволяє архітектору створювати нестандартні, при цьому економічно вигідні будівельні рішення при будівництві будівель найрізноманітнішого призначення.

Монтаж конструкцій допоможе вирішити завдання зі скління фасадів будівель, вітрин магазинів та ресторанів, веранд, скляних дахів, балконів. Враховуючи легкість конструкції та її елегантність, такі конструкторські рішення зроблять об’єкт оригінальним і завжди привертатимуть увагу.

Світлопрозорі алюмінієві конструкції досить зручні в монтажі, легкі та надійні в процесі експлуатації, тому що вони повністю виготовляються із сучасних, композитних матеріалів на основі сплавів алюмінію, кремнію з додаванням магнію .

Головні переваги світлопрозорих конструкцій

Алюмінієві профілю, в порівнянні з матеріалами з ПВХ профілю або дерева, набагато жорсткіше, міцніше та надійніше. Потриману конструкцію можна встановити без використання армованого підсилювача. Профілі є практично вічним матеріалом, оскільки він не зношується в процесі функціонування. Єдине, що може з ним трапитися, це поява невеликих подряпин і потертостей через багато років експлуатації, а також зношування фурнітури. Навіть якщо конструкцію пошкодили, ремонт її можливий і доступний фахівцям. Серед основних переваг можна виділити:

 • невелика вага, якщо порівнювати з аналогічними конструкціями, зробленими із заліза, різних сплавів;
 • чистий, повністю екологічний матеріал;
 • конструкції стануть одним з найбільш економічно вигідних варіантів;
 • необмежена експлуатація та довговічність профілю, передбачений термін служби становить близько 50 років;
 • при впливі сонячних променів або під час нагрівання теплове розширення значно менше, ніж у пластику;
 • температура можливого горіння становить близько 860 °C;
 • у процесі горіння матеріал не виділяє в атмосферу шкідливих речовин;
 • хорошу міцність при досить низькій вазі;
 • конструктив матеріалу дозволяє робити вироби будь-яких форм та розмірів.
 • наявність в асортименті близько 1000 варіантів у матових або глянцевих кольорах, виконаних порошковою фарбою.

Де замовити світлопрозорі конструкції з алюмінію?

У нашій компанії можна замовити світлопрозорі конструкції, попередньо обговоривши з нашими фахівцями проект та вид необхідної конфігурації. Облаштовуючи фасади, вітрини комерційних будівель, ресторанів, офісів, заміських будинків у будь-якому місті, звертайтеся до нас і всі задуми, проекти будуть втілені в реальність. Щоб стати власником алюмінієвих конструкцій, достатньо звернутися на фірму будь-яким зручним для клієнта способом:

 • залишивши дані на сайті у формі для зв’язку;
 • написавши нам на електронну пошту компанії;
 • зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами.

Наявність переваг у систем скління з алюмінію формують ціну на конструкції, але враховуючи ряд перерахованих переваг, вони користуються великою популярністю і знаходять широке застосування в будівництві та оздоблювальних роботах.

span>

Проведення точних прорахунків, підготовка детального проекту, сучасна методика планування робіт дозволяє провести монтаж світлопрозорих конструкцій з алюмінію в максимально стислий термін.

  Залишились питання?

  Залишіть заявку і ми з вами зв'яжемося найближчим часом