Зенітні ліхтарі є досить складними, сучасними архітектурними конструкціями, за допомогою яких можна забезпечити природне освітлення та гарну вентиляцію на об’єкті. Ці конструкції легко і просто монтуються на покрівлях усіх типів, що дозволяє значно збільшити кількість денного світла в приміщеннях.

У наші дні ліхтарі користуються великою популярністю і досить потрібні в будівництві. Конструкції успішно застосовуються під час проектування будівель чи об’єктів промисловості. Наявність модного дизайну та цікавої стилістики дозволяє конструкції легко та невимушено вписатися в архітектурний ансамбль будь-яких споруд.

Типи зенітних ліхтарів

Під час виготовлення зенітних ліхтарів використовується легкий профіль з алюмінію, а також світло-прозорі панелі. Технічні властивості матеріалів дозволяють експериментувати з проектуванням покрівлі, створювати її за унікальними і найсміливішими кресленнями, використовуючи купольні або геометричні форми, гнуті лінії або незвичайні кути нахилу. Враховуючи особливості виробів, можна виділити кілька типів:

 • точкові можуть встановлюватися на окремих ділянках даху з метою забезпечити потрапляння в приміщення потоків природного денного світла, проведення тепловідведення на окремих ділянках;
 • стрічкові, як правило, монтуються по периметру даху, щоб охопити освітленням всю площу приміщення, конструкція ефективно служить на об’єктах промисловості, цехах та ділянках виробництва, складах, торгово-розважальних центрах, галереях, спортивних та тренажерних залах.

За формою виготовлення та особливостями конструкції зенітні ліхтарі можна поділити на три основні види:

 • плоскі у формі прямокутника;
 • пірамідального типу;
 • у вигляді куполів.

В основі освітлювальних приладів використовуються матеріали, з установкою яких можливо забезпечити їх тривалу та надійну експлуатацію. Серед особливостей та якісних характеристик матеріалів можна виділити:

 • пакети виготовлені зі скла, виконаного в кілька шарів і пройшло загартовування, щоб забезпечити доступ світла, в конструкції передбачаються та додатково монтуються спеціальні системи проведення електрообігріву та очищення скла;
 • технологія конструкції в процесі експлуатації передбачає наявність системи для відведення вологи, що дозволяє експлуатувати вироби навіть в умовах підвищеної вологості, при регулярному випадінні опадів у вигляді дощу або снігу;span>
 • для склопакетів застосовуютьсяспеціальні герметики та гумові ущільнювачі, які дозволяють витримувати температурні зміни в широкому діапазоні, від – 40 до + 85°C;
 • панелі, що використовуються у ліхтарях, зроблені з використанням сонцезахисних технологій, що забезпечує хороший доступ сонячних променів до приміщення, не нагріваючи його.

Де купити якісні зенітні ліхтарі?

На нашому сайті можна вибрати, замовити зенітні ліхтарі за доступними та вигідними цінами. Наші клієнти можуть скористатися можливістю купити зенітні ліхтарі за найвигіднішими цінами з гарантією бездоганної якості та довговічності товару. Серед переваг наших виробів:

 • матеріал полікарбонат значно міцніший і легший за аналоги зі скляним покриттям;
 • стійкість до великих завантажень та впливу факторів погоди;
 • герметичність конструкцій, високий рівень звукоізоляції;
 • екологічність та гарна вогнестійкість;
 • безпека при розбитті, відсутність уламків при пошкодженнях.

Вся продукція повністю відповідає міжнародним стандартам якості, на ліхтарі надається тривала гарантія від виробника.

  Залишились питання?

  Залишіть заявку і ми з вами зв'яжемося найближчим часом