Сучасний інтер’єр важко уявити без скляних сходів. Вони стають дедалі практичнішими і при цьому набирають великої популярності. Індивідуальні вони тим, що їх можна підібрати під будь-який інтер’єр і з будь-якою комплектацією.перил. Ще можна намалювати красиві візерунки, що надасть їм індивідуального вигляду, а якщо при цьому всім додати гарне підсвічування – буде просто чудово. Окремо хотілося б сказати, що сходи при цьому не можуть бути повністю скляними, а це означає, що гарне поєднання металу та скла не залишить вас байдужими.

Скляні сходи виглядають незвично, але купити такі сходи  поки що наважуються тільки деякі. Адже цей матеріал традиційно вважається символом крихкості. Тим не менш, скляні сходи від ТОВ «Моркун» не менш надійні, ніж звичні металеві або дерев’яні. 

Плюси та мінуси Скляних сходів

Купити скляні сходи варто прихильникам сучасних стилів, тим, хто любить простір, розмаїття світла, незвичайні дизайнерські рішення. Але треба враховувати, що така конструкція:

  • коштує досить дорого;
  • складна у монтажі;
  • вибаглива до догляду;
  • відрізняється низькою ремонтопридатністю.

Крім того, не всі можуть подолати психологічний бар’єр і скористатися скляними сходами, хоча вони й абсолютно безпечні.

Варіанти виготовлення скляних сходів

Найбільш популярні скляні сходи на другий поверх, які встановлюються у приватних будинках. Такі сходи можуть бути маршовими, прямими або поворотними, або гвинтовими. Зазвичай скляні сходи роблять комбінованими. Щаблі виготовляють з тришарового скла (триплексу), поверхню обробляють для надання шорсткості, щоб вона не була слизькою. Сходи доповнюють перилами з суцільним скляним заповненням, а підтримуючі конструкції (тітиви, косоури), стійки поручнів і поручнів виконують з металу.

Скло відмінно поєднується з металом, особливо полірованою нержавійкою, це стилістичне рішення популярне в сучасних інтер’єрах. Незвичайно, повітряно виглядають цільноскляні сходи, в яких з металу виготовлений тільки кріплення, причому прихований. Можливе використання прозорого скла, пофарбованого в масі або з покриттям малюнком. Також дуже ефектно виглядає підсвічування скляних сходів.

    Залишились питання?

    Залишіть заявку і ми з вами зв'яжемося найближчим часом