Шліфування та полірування металів відносяться до методів остаточної обробки металевих виробів. В результаті такої обробки усуваються нерівності та шорсткості, досягається ідеальна відповідність розмірів та форми заданим, покращується зовнішній вигляд виробу. Шліфувальні роботи по металу у Києві можна замовити, звернувшись до виробничо-комерційної фірми «Моркун».

Методи шліфування металу

Шліфування є різновидом різання, тільки зрізається дуже тонкий шар матеріалу і як ріжучий інструмент використовується абразивне коло. Вона здійснюється на верстатах, уніфікованих (загального призначення) та спеціалізованих для виконання вузького набору операцій обробки певної групи деталей. Якщо шліфування металу виконується на токарних, фрезерних, свердлильних верстатах, використовується інструмент з абразивною робочою поверхнею.

Шліфувати можна прості та складні (гвинтові, евольвентні) поверхні, вдаючись до плоского та круглого шліфування. При плоскому шліфуванні деталь подається прямолінійно або обертається, її впливає торець шліфувального кола або його периферична частина. Шліфування периферією підходить для довгих, але досить вузьких деталей, торцем – для невеликих, ширина яких менша за діаметр абразивного кола. Плоска шліфування металів здійснюється в кілька етапів, спочатку обдирна, потім чорнова і на закінчення чистова.

Кругла шліфування поділяється на внутрішню та зовнішню, а кожен з цих різновидів – на підвиди:

 • з поздовжньою (паралельною) подачею;
 • врізанням (виконується тільки поперечна подача);
 • безцентрова.

Ще один різновид – зубошліфування, до нього вдаються при обробці зубчастих коліс, зубчастих та черв’ячних передач.

Полірування металів здійснюється із застосуванням повстяного матеріалу, на який наноситься полірувальна паста. Шліфування нержавійкичасто завершується поліруванням, така обробка дозволяє надати металу дзеркального блиску. Полірування нержавіючої сталі може здійснюватися не тільки механічним, а й хімічним, електрохімічним, плазмовим, лазерним, ультразвуковим методом.

Фінішна обробка металів від ТОВ «Моркун»

Наша компанія виконує повний набір шліфувальних робіт по металу:

 • можна замовити шліфування нержавіючої сталі, алюмінію, латуні, твердих і м’яких металів і сплавів, для будь-якого завдання буде підібрано оптимальний інструмент;
 • шліфуємо деталі будь-якої конфігурації, розміру;
 • виконується полірування металудля створення виробів з високою естетичною привабливістю ;
 • можлива тонка обробка, що забезпечує мінімальний коефіцієнт шорсткості готового виробу;
 • застосування верстатів з ЧПУ забезпечує високоточне доведення;
 • замовлення виконуються в обумовлений термін;
 • пропонуємо привабливі розцінки.

Ви можете переконатися в бездоганній якості шліфування і полірування, що виконується на власному досвіді, оформивши замовлення по телефону або на сайті.

  Залишились питання?

  Залишіть заявку і ми з вами зв'яжемося найближчим часом