поручни
поручни
поручни для бассейна

 Пручні для басейну – вузькоспеціалізований різновид огороджувальних та опорних конструкцій. Вони не так широко потрібні, як стандартні сходові поручні, які монтуються в будинках і на вулицях, але є необхідним елементом обстановки басейну. Тільки використання спеціальних поручні для басейну може забезпечити належний рівень безпеки.

Вимоги до поручнів для басейну з нержавіючої сталі

Поручні для басейну експлуатуються в умовах підвищеної вологості, в агресивному середовищі (вода часто хлорується, повітря теж насичене випарами хлору ). На людині спираються, коли спускаються у воду, а коли піднімаються назад, то можуть навіть підтягуватися на поручнях, переносити на них всю вагу тіла. Це пов’язано з тим, що у воді людина не відчуває власну вагу, а при виході на повітря за контрастом кілограма навалюються подвійною вагою, і потрібна опора.

До поручням для басейну з нержавіючої сталі, висуваються такі вимоги :

 • підвищена стійкість до корозії;
 • міцність самих поручнів та надійність кріплень;
 • гладка поверхня, ретельна обробка всіх кромок, зварних швів (за наявності) відсутність елементів, якими можна поранитися (ця вимога застосовна до будь-яких поручнів);< /li>
 • хороші протиковзкі характеристики навіть у зволоженому стані;
 • комфортний для обхвату рукою діаметр.

Цим вимогам найкраще відповідають поручні для басейну з нержавіючої сталі. Використовується сталь з легуючими добавками, які забезпечують стійкість не тільки до високої вологості, але і до хлору.

Різновиди поручнів для басейну

У басейнах можна використовувати:

 • огорожі вздовж борту;
 • поручні, які встановлюються на край бортика в місцях спуску у воду, забезпечують безпечний вхід і полегшують вихід;
 • поручні, які є частиною складових сходів, римських сходів;
 • пристінні поручні для басейну, за які можна дотримуватися, перебуваючи на глибині, щоб відпочити.

Пристенні поручні прямі, а для входу-виходу – вигнуті, причому різної конфігурації. Вони можуть відрізнятися висотою, довжиною, але мають ергономічний дизайн, що забезпечує зручність захоплення. Якісні, зручні та надійні можна поруч, звернувшись у фірму «Моркун». Ми також здійснюємо монтаж огорож для басейну.

  Залишились питання?

  Залишіть заявку і ми з вами зв'яжемося найближчим часом