Больцеві сходи – сучасне рішення з самонесучою конструкцією. ТОВ «Моркун» виготовляє больцеві сходи для дому та комерційних об’єктів.

Особливості конструкції больцевих Сходів

Больци – це особливий кріплення, різьбові з’єднання, за допомогою яких щаблі кріпляться до стіни. Невеликі вертикальні стійки, що виконують сполучно-розділову функцію щодо горизонтальних елементів щаблів (проступнів), також називаються больцами.

Конструктивну особливість сходів на больцах добре відображає оберт висаючі сходи без опор. У таких сходів немає подступенков, звичних конструкцій типу тятиви або косоура. Конструкція часто нагадує консольну, але кріплення ступнів до стіни не монолітне, здійснюється на болтах. За рахунок цього складається враження, що щаблі висять у повітрі, позбавлені опор.

Хоча візуально сходи на больцах справляють враження обмеженої вантажопідйомності, воно оманливе. Больци – міцне та надійне з’єднання, розраховане на солідні навантаження, і сходи цього типу за експлуатаційними параметрами не поступаються традиційним.

Больцеві сходи для дому

Сходи на больцах відносяться до внутрішніх, їх встановлюють як у приватних житлових будинках, так і в громадських місцях, але всередині приміщень, а ось як зовнішні, вуличні використовують вкрай рідко. До їх переваг належать можливість економії корисного простору, простота монтажу, естетична привабливість, можливість регулювання кроку висоти сходів.

Фірма «Моркун» пропонує широкий вибір больцевих сходів для дому:

  • маршові та гвинтові;
  • цільнометалеві, з нержавіючої сталі, з елементами з дерева, скла;
  • у різних стилях.

Надаються послуги проектування, виготовлення на замовлення, монтажу.

    Залишились питання?

    Залишіть заявку і ми з вами зв'яжемося найближчим часом