Сходи в басейн — це особливий вид сходів, встановлених на поверхні над водою вони відіграють величезну роль для безпечної експлуатації басейну. Сходи для басейну визначають, яким чином Ви входитимете і виходитимете з води і використовуються щоразу при вході та виході зі штучної водойми.

До огорож, поручнів і драбин для басейнів пред’являються особливі вимоги, від яких залежить безпека відвідувачів. Якщо вам потрібні якісні, надійні сходи для басейну, придбати або замовити їх можна в компанії «Моркун».

Вимоги до сходів для басейну

Сходи для басейнів експлуатуються в умовах високої вологості, тому повинні відрізнятися підвищеною стійкістю до корозії. Вони мають витримувати значне навантаження, оскільки серед відвідувачів басейнів трапляються люди із солідною вагою. Вкрай важливо, щоб сходинки та поручні не ставали слизькими навіть після зволоження. При цьому на поверхні не повинно бути напливів, зазубрин, про які можна поранитися.

Усім цим вимогам відповідають сходи для басейнів з нержавіючої сталі. Конструкції з алюмінію теж відрізняються високою антикорозійною стійкістю, але їхня механічна міцність значно нижча. З надувними та каркасними басейнами можуть використовуватися алюмінієві сходи, але для стаціонарних басейнів підходить лише нержавіюча сталь. Вона ретельно полірується, а для покращення протиковзких характеристик можуть використовуватись гумові або пластикові накладки.

Особливості конструкції сходів у басейн

Як правило, сходи для басейнунагадує шведську стінку, сходи, виготовлені з круглої або профільованої труби, розташовуються в одній площині з поручнями. Верхня частина поручнів згинається і утворює елемент, за допомогою якого сходи кріпляться до бортика або до підлоги за ним. Найчастіше використовується анкерне або фланцеве кріплення. У дитячих басейнах невеликої глибини іноді встановлюються драбини типу драбини.

Розмір і конструктив сходів залежить від глибини басейну і, власне, призначення. Як правило, для басейнів не потрібні сходи більш ніж на 5 ступенів. Хоча останнім часом все частіше надходять замовлення на ексклюзивні сходи. В основному це басейни «чаші», в які, щоб увійти, потрібно піднятися з одного боку сходів, вийти на стінки басейну, розвернутися і спуститися в басейн з іншого боку сходів. Такі сходи не виготовляються основними виробниками сходів у басейни, ці сходи виготовляються лише під певний басейн. Звісно, вартість розраховується від витрачених матеріалів та складності монтажних робіт.

Виконувати вибір конструкції сходів для басейну можна як на етапі проектування басейну, так і практично, коли басейн вже готовий до використання.

Також не маловажний атрибут у басейні для повноцінного відпочинку – цепристінний поручень. Існує безліч виробників поручнів для басейнів, але коли монтується басейн з радіусними ділянками, і на цих радіусах потрібен поручень усередині басейну — фахівці ТОВ «Моркун», після попередніх вимірів та виготовлення лекал, зможуть виготовити та змонтувати будь-який поручень практично будь-якого радіусу.

span>

Сходи для басейнів відрізняються:

  • кількістю сходів, що пропорційно глибині басейну і зазвичай варіюється від 2 до 5;
  • шириною верхньої частини – для вузького, широкого, стандартного борту;
  • типом установки – з кріпленням у заставну деталь, анкерним, фланцевим, для встановлення на поверхні (використовуються у збірно-розбірних басейнах);
  • максимально допустимим навантаженням;
  • матеріалом – існують сходи для басейнів з нержавіючої сталі, оцинкованої сталі, алюмінію, суцільнометалеві та з пластиковими елементами.

ТОВ «Моркун» виготовляє сходи з конструкційної високолегованої нержавіючої сталі 12×18Н9Т, що забезпечує їх виняткову надійність.

Забезпечте собі комфортний та безпечний відпочинок на воді!

    Залишились питання?

    Залишіть заявку і ми з вами зв'яжемося найближчим часом