Скляні огородження – стильне сучасне рішення. З’явившись на українському ринку нещодавно, вони швидко завоювали популярність. ТОВ «Моркун» виготовляє скляні поручні для державних установ, торгових та бізнес-центрів, багато власників приватних будинків теж роблять вибір на користь світлопрозорого огородження.

Матеріали для скляних поручнів

Скляні огородженнявиготовляються з різних видів удароміцного скла – загартованого, триплексу. Кромка листів обробляється, ніж був гострих граней. Іноді створюються цільноскляні огорожі, але частіше перила з елементами скла роблять комбінованими, зі скла виконують суцільне заповнення, а стійки поручні виготовляють з інших матеріалів:

  • комбінація скла з металом, найчастіше нержавійкою – найпопулярніше рішення, таке поєднання матеріалів характерне для стилю хай-тек;
  • поручні та елементи заповнення можуть виготовлятися з міцного пластику, якщо використовується світлопрозорий пластик, створюється враження, що у поручнів з скляні поручні;
  • скляні елементи заповнення у поєднанні з балясинами та поручнями з дерева – різновид комбінованих поручнів, затребуваний у приватних будинках.

Переваги скляних огорож

Скляні перила виглядають оригінально, такі конструкції здаються крихкими і невагомими, але відрізняються високою міцністю і здатні витримувати значні навантаження. Світлопрозорі огорожі візуально розширюють простір, роблять світліше приміщення, надають обстановці урочистість. Скло дозволяє реалізувати найцікавіші дизайнерські рішення, на нього можна наносити малюнок методом травлення, піскоструминної обробки, фотодруку, нагрівати та згинати елементи.

    Залишились питання?

    Залишіть заявку і ми з вами зв'яжемося найближчим часом