ТОВ «Моркун» проектує, виготовляє та монтує огороджувальні конструкції з різних матеріалів. Зокрема, в нашому асортименті представлені стійки для скляних огорож .

Особливості стійок для скла

Скляні елементи у складі огородження можуть з’єднуватися один з одним прихованим кріпленням, за допомогою точкових склотримачів або стійок. Стійки для скла складаються з декількох елементів:

  • собственно стойки – баллюстрадного столбика, который изготавливается из стальной трубы круглого или квадратного сечения;
  • нижней опоры, с помощью которой осуществляется крепление к основанию;
  • декоративной накладки-покрышки, которая прикрывает опору, маскирует крепеж и место сварки;
  • опционально – из верхней опоры под поручень, такие модели стоек для стекла используются в перилах со стеклянными вставками;
  • набора стеклодержателей-зажимов.

Опори зазвичай роблять приварюваними, вони можуть мати отвори під кріплення, але таке кріплення все одно рекомендується доповнювати зварюванням. Майданчик опори під поручень може розташовуватися горизонтально або мати регульований кут нахилу. Тримачі на стійках для скляних огорож зазвичай встановлюються попарно, на деякій відстані від низу і верху. Залежно від конфігурації огородження і того, де встановлюється стійка (з краю або посередині), вони можуть монтуватися з одного або обох сторін, в одній площині або під кутом один до одного. Затискачі дозволяють фіксувати скло різної товщини.

Замовити стійки для скла

Ми виготовляємо стійки під скло з високоякісної полірованої нержавіючої сталі, надійні і привабливі на вигляд. Можливе виготовлення стійок типових та нестандартних розмірів, різної висоти, перерізу, з фіксованою або регульованою основою поручня.

    Залишились питання?

    Залишіть заявку і ми з вами зв'яжемося найближчим часом