Навіси зі скла – досить дороге, але стильне, сучасне рішення. Цілісноскляні світлопрозорі конструкції виглядають дуже ефектно, тому виготовлення скляних навісів затребуване замовниками, які приділяють велику увагу естетиці навісних конструкцій.

Способи монтажу скляних козирків

Навісні конструкції зі скла залежно від форми, розміру, маси можуть монтуватися різними способами:

  • навіси на стійках-опорах (стрижнях, колонах), навантаження частково перерозподіляється на основу внизу;
  • на підвісі, кріплення за допомогою системи кронштейнів та тросів;
  • на тязі – троси та шарніри;
  • на вантах – металевих планках, які практично непомітні;
  • на консолях;
  • на трикутних кронштейнах-скатах.

Можливо виготовлення скляного навісу з одного аркуша скла, але якщо він має значну протяжність, з’єднують кілька листів і ретельно закладають стики, щоб не було протікання. Скляні козирки зазвичай роблять плоскими і розташовують строго горизонтально, моделі на трикутних скатах – похило. Навіси зі скла можуть бути одно і двосхилими. Іноді скло вигинають, створюють арочну конструкцію, таке рішення обходиться дорожче, але виглядає ефектно і краще протистоїть сніговим навантаженням.

Виготовлення скляних навісів

Виготовлення та монтаж скляних козирків і навісів можна замовити в ТОВ «Моркун». Ми використовуємо триплекс або загартоване скло, прозоре, пофарбоване в масі або тоноване, нержавіючу сталь для каркасів та кріплення. Кожен проект розробляється в індивідуальному порядку, підбирається оптимальний спосіб кріплення, проводять розрахунки. Наші конструкції поєднують надійність із естетичною привабливістю, стійкі до корозії, довговічні, безпечні.

    Залишились питання?

    Залишіть заявку і ми з вами зв'яжемося найближчим часом