Відбійники для стін з нержавіючої сталі можна зустріти на вулицях Києва, на парковках та АЗС, у вхідних групах та холах великих будівель, торгових центрів, адміністративних установ. Вони призначені для захисту колон, стовпів, вітрин, стін та кутів будівель, заправних колонок від пошкоджень внаслідок наїзду автотранспорту. На складах відбійники особливої конструкції використовуються для захисту стелажів від вантажної техніки, запобігання їх падінню. Виготовлення відбійників для стін з нержавійки– один із напрямків діяльності компанії «Моркун».

Конструкція відбійників та вимоги до них

Відбійник для стіни  являє собою бар’єр із вигнутої металевої труби, оснащений декількома ніжками-опорами з розширеною основою. Опори надійно кріпляться до дорожнього або підлогового покриття, рідше – до самої колони або іншої вертикальної конструкції, яка потребує захисту. Труба, що служить бар’єром, розташовується на деякій відстані від об’єкта, що захищається, щоб запобігти його безпосередній контакт з транспортом або спецтехнікою.

Відбійники з нержавіючої сталі можуть мати різноманітну форму та розмір, найбільш поширені такі конструкції:

 • прямі, для захисту стін, вітрин, зазвичай замість одного довгого відбійника використовується кілька коротших, встановлених на невеликій відстані один від одного;
 • у вигляді ламаної лінії, що повторює обриси фасаду з виступаючими елементами;
 • кутові, Г-подібні, для захисту кутів та архітектурних елементів, доступ до яких є лише з 2 сторін;
 • U-подібні, П-подібні, забезпечують захист колон, стовпів з 3 сторін;
 • рамкові – квадратні, прямокутні, круглі, повністю або майже замкнуті, повторюють форму об’єкта захисту та захищають його з усіх боків.

Також відбійники для стін бувають одноярусними та багатоярусними, зазвичай бар’єр розташовується на невеликій висоті.

Відбійник повинен бути міцним, щоб витримати значний тиск, удар. Цим вимогам найкраще відповідають відбійники з нержавіючої сталі . Їх можна використовувати просто неба, вони добре витримують вплив атмосферних опадів, контакт з брудом, перепади температур. Бажано, щоб відбійник непросто служив механічним бар’єром, а й звертав він увагу і змушував водіїв зупинятися заздалегідь. Відполірована нержавіюча сталь блищить, але ще краще кидаються в очі відбійники, пофарбовані в яскраві кольори: помаранчевий, жовтий у чорну смужку.

Відбійники з нержавіючої сталі від «Моркун»

Наша компанія виготовляє металоконструкції з 2004 року. У нас можна замовити відбійники з нержавіючої сталі для будь-яких цілей:

 • різної форми;
 • для використання в приміщенні та на вулиці;
 • з хромованим покриттям або з порошковим фарбуванням, довговічним, стійким до стирання та дії ультрафіолету.

При виготовленні відбійників ми приділяємо увагу вибору якісного металу, надійному з’єднанню всіх елементів, розробляємо конструкції потрібної форми та розміру на замовлення, здійснюємо їх монтаж.

  Залишились питання?

  Залишіть заявку і ми з вами зв'яжемося найближчим часом